Kamyonlar Yapboz Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Erkek çocuklarının ilgisini çekecek olan bu mükemmel oyunda pek çok araç bulunmaktadır.

Erkek çocuklarının ilgisini çekecek olan bu mükemmel yapboz oyununda birbirinden farklı araçlar bulunmaktadır. Okul öncesi dönemde çocukların zeka gelişimlerinin tam olarak tamamlanması için çocukların yapması gereken bir çok işlem vardır. Bu aktiviteler çocuğun ileri dönemde hayatınız kolaylaştıracak olan sorunlara daha akılcı çözümler getirmesini sağlayacak olan aktiviteler çocuğunuzu son derece geliştirir. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. 

Birbirinden farklı araçların bulunduğu bu oyun çocukların hem ilgisini çekecek eğlendirecek hem de zeka gelişimine destek olacak. İşte bu oyun içerisinde de çocuğunuzun zeka gelişimine katkıda bulunacak olan yapbozlar bulunmaktadır. Bu yapbozlar içinde bulunan birbirinden sevimli ve farklı modellerde arabalar bulunmaktadır. Bu arabaların büyüsüne kapılıp yapbozları büyük bir hevesle çözmeye çalışan çocuğunuz hem zeka gelişimini arttıracak hem de eğlenceli vakit geçirecektir. 

Çocuğunuzun zeka seviyesini arttıracak, çocuğunuz okula başladığı zaman onu arkadaşlarından ayıracak olan bu oyun sayesinde motor gelişim konusunda hiç bir sorun yaşamayacaktır. Hemen indirin bu ayrıcalıkların hepsine siz de sahip olun.

Daha Fazla Göster
Kamyonlar Yapboz Oyunları indir